wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime Blue Lock

[anime] Blue Lock 17: „Miernota”.

Już w najbliższą sobotę, 4 lutego o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Miernota”. „Chigiri, Kunigami i Reo wykazują się perfekcyjną grą, wykorzystując w pełni swoją broń w postaci szybkości, muskulatury oraz wizji taktycznej. Z drugiej strony, Isagi i jego koledzy z drużyny pozostają w grze dzięki indywidualnym umiejętnościom Nagiego i Barou, jednakże bardzo się męczą przez brak kompatybilności. Analizując grę kombinacyjną drużyny przeciwnika oraz indywidualnego zagrania kolegów z drużyny, Yoichi odkrywa nowe sposoby wykorzystania swojej broni i dalej się rozwija. A gra, która jest wirem ego, powoduje falę dalszej ewolucji...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.01.2023

[anime] Blue Lock 16: „Fuzja trójstronna”.

Już w najbliższą sobotę, 28 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Fuzja trójstronna”. „Po wygraniu zaciętego meczu Isagi zdaje sobie sprawę z posiadania talentu adaptacji. Razem z nowym nabytkiem, Barou, chłopaki trenują do kolejnej bitwy. Yoichi stara się zrozumieć z pozostałą dwójką, jednak Nagi oraz Król, z ich silnymi ego, nie dopasowują się do siebie i nie są w stanie uchwycić wskazówek dotyczących reakcji chemicznej wykorzystującej ich broń. Z gęstą atmosferą w zespole muszą stawić czoła kolejnym rywalom w meczu trzech na trzech. Na domiar złego przeciwnicy są im doskonale znani...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.01.2023

[anime] Blue Lock 15: „Pożarcie”.

Już w najbliższą sobotę, 21 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Pożarcie”. „Dzięki swojej przytłaczającej sile indywidualnej Baro już na początku meczu zdobywa bramkę. Co więcej, Isagi i Nagi muszą uważać również na Naruhayę, który udoskonalił swoja broń. By dogonić takich geniuszy jak Baro czy Nagi i przetrwać w Błękitnym Więzieniu, chłopak desperacko próbuje zdobyć gola. Yoichi, który również nadal się nie poddaje, dostrzega w ruchach Naruhayi przebłysk swojej własnej nowej broni. W tej ekstremalnej sytuacji, gdy zderzają się ego i wola wrogów oraz sojuszników, w końcu nadchodzi czas ewolucji Isagiego...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.01.2023

[anime] Blue Lock 14: „Geniusze i przeciętniacy”.

Już w najbliższą sobotę, 14 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Geniusze i przeciętniacy”. „Isagi i spółka zostają pokonani przez drużynę Rina, która posiada przytłaczające zdolności i potężne ego. Po walce, pozbawieni Bachiry chłopcy, muszą wycofać się do drugiego etapu i zacząć wszystko od nowa w meczu dwóch na dwóch. Na ich drodze stają Baro i były członek Drużyny Z, Naruhaya. Jeśli przegrają, zostaną wyeliminowani. Czeka ich wyzwanie indywidualnej siły, w którym muszą pokazać, że są w stanie wygrać nawet w pojedynku jeden na jednego. Rozpoczyna się nowa walka o przetrwanie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.01.2023

[anime] Blue Lock 13: „TOP3”.

Już za dwa tygodnie w sobotę, 7 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „TOP3”. „Rozpoczyna się trzeci etap Drugiej Selekcji, Bitwy Rywalizacyjnej, w której mierzą się ze sobą trzyosobowe zespoły i w przypadku zwycięstwa odbierają przeciwnikom wybranego zawodnika. Isagi, Bachira i Nagi, którzy przeszli poprzednie etapy, tworzą drużynę i rzucają wyzwanie topce nowego rankingu Blue Lock, na szczycie którego stoi Rin. Yoichi uświadamia sobie, jak bardzo się rozwinął, gdy jego drużyna obejmuje prowadzenie. Jednak zaraz potem strzał Rina zmienia atmosferę na boisku, a zawodnicy drużyny przeciwnej są świadkami przepaści dzielącej ich umiejętności od czołowej trójki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.12.2022

[anime] Blue Lock 12: „Druga Selekcja”.

Już w najbliższą sobotę, 24 grudnia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Druga Selekcja”. „Po wyeliminowaniu wielu zawodników projekt Blue Lock wchodzi w drugą fazę. Druga Selekcja to trudny, surowy sprawdzian, podczas którego dawni towarzysze stają się rywalami, a byli potężni wrogowie – sojusznikami. Yoichi spotyka tam najpotężniejszego egoistę w historii, młodszego brata genialnego Itoshiego Sae i najwyższej sklasyfikowanego zawodnika w nowym rankingu, Rina. W poszukiwaniu dalszej ewolucji walka chłopaka przechodzi do kolejnego etapu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.12.2022

[anime] Blue Lock 11: „Ostatni element”.

Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Ostatni element”. „Ofiarny faul Kuona daje Drużynie Z jeszcze jedną, ostatnią szansę. W ostatnim meczu, gdy ważą się losy Yoichiego i jego kolegów, chłopak znajduje ostatni, niezbędny do ewolucji element układanki. Przebudzenie i ewolucja, ego i ego zderzają się w pierwszej selekcji Blue Lock, która wreszcie dobiega końca...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.12.2022

[anime] Blue Lock 10: „Utrzymać status quo”.

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Utrzymać status quo”. „Broń i ego Drużyny Z rozkwitają w czasie meczu i zawodnicy w końcu doprowadzają do remisu. I choć opanowują sytuację, ich szybki rozwój budzi również potwora z Drużyny V, Nagiego. W trwającym łańcuchu przebudzeń Yoichi również znajduje sposób na opanowanie własnej broni i kontynuuje walkę. Żar wywołany przez zderzenie ego rozpala serce Kuona, który obserwuje grę z boku...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.12.2022

[anime] Blue Lock 09: „Przebudzenie”.

Już w najbliższą sobotę, 3 grudnia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Przebudzenie”. „Rozpoczyna się mecz z Drużyną V o być albo nie być! W pierwszej połowie najsilniejsze trio przeciwników, Nagi Seishiro, Mikage Reo oraz Tsurugi Zantetsu, miażdżą Yoichiego i spółkę swoimi umiejętnościami. W szczególności przytłaczająca siła ofensywna niepokonanej pod pół roku pary Nagi-Reo była więcej niż wystarczająca, by złamać wolę walki Yoichiego i jego zespołu. Jednak gdy już mieli zrezygnować ze zwycięstwa, zagranie Bachiry Meguru rozpaliło ego całej drużyny. Ostatnia runda pierwszej selekcji... W ekstremalnych warunkach rozpoczyna się budzenie nieoszlifowanych diamentów, na którym zależało Jinpachiemu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.11.2022

[anime] Blue Lock 08: „Formuła gola”.

Już w najbliższą sobotę, 26 listopada o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Formuła gola”. „Drużynie Z cudem udaje się zachować szansę na przejście pierwszej selekcji. Jednak prawdziwe wyzwanie dopiero przed nimi, gdyż w ostatnim meczu, posiadając zaledwie dziesięciu graczy, muszą zmierzyć się z najsilniejszą ekipą grupy, Drużyną V. W sytuacji, gdy remis oznacza odpadnięcie, a jedyną gwarancją przejścia dalej jest zwycięstwo, Yoichi stara się zdobyć formułę gola, aby strzelić bramkę i zapewnić drużynie wygraną...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.11.2022

[anime] Blue Lock 07: „Wrzenie”.

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Wrzenie”. „W wyniku zdrady Kuona Drużyna Z znajduje się w beznadziejnej sytuacji – nie dość, że gra w 10 przeciwko 12, to jeszcze ich bronie oraz taktyka zostały ujawnione przeciwnikom. Płomienna walka drużyny o utrzymanie się na nogach nawet w tak krytycznej sytuacji, a także czyste ego Yoichiego, który nie traci wiary w siebie, rozpalają tlącego się Chigiriego. Chłopak rzuca do boju swoje ukryte broń oraz ego i w wielkim stylu zmienia przebieg meczu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.11.2022

[anime] Blue Lock 06: „Przepraszam”.

Już w najbliższą sobotę, 12 listopada o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Przepraszam”. „Po meczu z Drużyną Y Yoichi awansuje w rankingu i staje się punktem centralnym, wokół którego kręci się cały zespół. Ich kolejnym przeciwnikiem ma być Drużyna W prowadzona przez braci bliźniaków Wanima, którzy do boju rzucają porozumiewanie się kontaktem wzrokowym oraz przerażającą kombinację broni. Prowokują Chigiriego Hyoumę, z którym kiedyś grali w jednym zespole, rozgrzebując rany z przeszłości, na co chłopak odpowiada, że dołączył do Blue Lock, by porzucić piłkę nożną. Tymczasem Drużyna Z wychodzi na prowadzenie dzięki Wataru Kuonowi. Wszyscy są podekscytowani dobrym początkiem, jednak Yoichi wyczuwa na boisku coś dziwnego...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.11.2022

[anime] Blue Lock 05: „Narodzić się na nowo”.

Już w najbliższą sobotę, 5 listopada o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Narodzić się na nowo”. „Yoichi, wierząc w swoją intuicję pozwalającą mu wyczuwać gole, rozpoczyna zażarty pojedynek na czytanie gry z Niko Ikkim, sercem wybijającym rytm Drużynie Y. Walka dwóch młodych piłkarzy obserwujących całe pole gry i pojedynkujących się na ego ma się rozstrzygnąć w ostatniej minucie meczu. Czy Yoichi i jego Drużyna Z pokonają ostateczną strategię Niko, zabójczą kontrę o być albo nie być?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.10.2022

[anime] Blue Lock 04: „Przeczucie i intuicja”.

Już w najbliższą sobotę, 29 października o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Przeczucie i intuicja”. „Drużyna Z doznaje sromotnej klęski w starciu z Drużyną X dowodzoną przez Shouiego Baroua, który ma przytłaczająco silne ego oraz niesamowite umiejętności. Po słowach Jinpachiego zawodnicy poszukują własnej broni, jednak Yoichi nie jest w stanie nic wymienić. Chłopak wykorzystuje zapach bramek, który wyczuł w grze Drużyny X, jako wskazówkę, by rzucić wyzwanie swojemu następnemu przeciwnikowi, Drużynie Y...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.10.2022

[anime] Blue Lock 03: „Piłka nożna od zera”.

Już w najbliższą sobotę, 22 października o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Piłka nożna od zera”. „W pierwszej selekcji pięć drużyn, V, W, X, Y, Z, w piątym budynku Błękitnego Więzienia rozegra turniej systemem każdy z każdym, w którym zwycięzcami zostaną dwie najlepsze drużyny. Należący do najniżej sklasyfikowanej drużyny Yoichi i spółka w pierwszym meczu zmierzą się z drużyną X. Jednakże ze względu na specjalną zasadę, że bezwarunkowymi zwycięzcami zostaną tylko zawodnicy z danych drużyn z największymi liczbami bramek, każdy zawodnik walczy z każdym o piłkę i mecz staje się chaotyczny. Tym, co zmienia bieg wydarzeń, jest obecność potężnego napastnika drużyny X, Barou Shoueiego...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.10.2022

[anime] Blue Lock 02: „Potwór”.

Już w najbliższą sobotę, 15 października o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Potwór”. „Blue Lock to projekt autorstwa tajemniczego Jinpachiego Ego mający na celu stworzenie najlepszego napastnika świata. Pięciu najlepszych graczy, którzy przetrwają morderczą selekcję, wyrzucając rywali za burtę, zostanie za sześć miesięcy zabranych ma Mistrzostwa Świata do lat dwudziestu, jednakże wszyscy pozostali otrzymają dożywotni zakaz występów w reprezentacji Japonii. Jakiego egoizmu Ego oczekuje od napastnika? Yoichi i jego koledzy, zdeterminowani, by wyjść z Błękitnego Więzienia z tarczą, przechodzą do pierwszej rundy selekcji, nowego testu, którego stawką jest ich przyszła kariera...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.10.2022

[anime] Blue Lock 01: „Marzenie”.

Już w najbliższą sobotę, 8 października o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Blue Lock zatytułowany „Marzenie”. „Finał turnieju na poziomie prefekturalnym Licealnych Mistrzostw Japonii w piłce nożnej. Yoichi Isagi, napastnik drugiego roku liceum, po tym, jak tuż przed bramką podaje do kolegi z drużyny, zamyka sobie drogę do mistrzostwa kraju, a następnie otrzymuje zaproszenie do Blue Lock (Błękitnego Więzienia). Jest to placówka, która ma na celu stworzyć egoistycznego lisa pola karnego spośród trzystu uczniów szkół średnich i uczynić go najlepszych napastnikiem świata. Niczego nieświadomi Yoichi i jego koledzy zbierają się w małym pokoju, gdzie biorą udział w teście, który ma skreślić jednego z dwunastu młodych piłkarzy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w poniedziałek (w sobotę i niedzielę tłumaczę sporo nachodzących na siebie czasowo serii). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.10.2022

[anime] Anime Blue Lock.

Blue Lock to sportowe anime studia 8bit oparte na mandze autorstwa Kaneshiro Muneyukiego oraz Nomury Yuusukego. Po katastrofalnej klęsce na Mistrzostwach Świata 2018 piłkarska drużyna Japonii stara się ponownie stanąć na nogi. Jednak brakuje im typowego golleadora, lisa pola karnego, który poprowadziłby reprezentację do sukcesów. Japoński Związek Piłki Nożnej jest zdeterminowany, by znaleźć napastnika, który jest łasy na gole i pragnie zwycięstw, a także w kluczowych momentach potrafi odwrócić losy meczu. W tym celu zbierają trzystu najlepszych i najzdolniejszych graczy młodego pokolenia...Pierwsza seria zadebiutuje już w sezonie jesiennym. Na tę chwilę brak potwierdzonych informacji co do ilości odcinków. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 18.07.2022
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.